logo
Çağrı Merkezi;
0555 009 0707
Çağrı Merkezi;
0545 579 0707

Vizyonumuz            Kaliteli hizmet sunmak, müşteri ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap vermek, müşterilerine katma değer sağlamak, çalışan memnuniyetini ve verimliliği en üst seviyede tutarak her zaman dinamik, enerjik, dakik ve güvenilir bir firma olmak.

 

 Gelişen teknolojiyi yakından takip etmek

 

            Mutfak gideri, lavabo, kanalizasyon, tuvalet ve yağmur gideri tıkanıklığında kameralı ve robotlu sistemler kullanan firmamız, her daim gelişen teknolojiyi yakından takip ederek en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Gider tıkanıklığı tespiti ve tıkanıklığın açılmasında eski teknikleri rafa kaldıran ve en yeni kameralı sistem ve robotlarla hizmet sunan MGS Yapı ekibimiz, sürekli kendini geliştirerek farkını ortaya koymayı amaçlamaktadır.

 

 Daima ulaşılır bir firma olmak

 

            Tesisat sektöründe ulaşılabilirlik son derece önemlidir. Sızıntı, gider tıkanıklığı ve diğer tesisat sorunları beklemeye gelmez. Müşterilerin bir tesisat firmasından beklentisi ise her zaman güvenilir ve ulaşılır bir firma olmasıdır. Alanya'da 7/24 tesisat hizmeti sunan firmamız, her geçen gün gelişen hizmet ağı ile daima ulaşılır bir firma olarak liderliğini korumayı amaçlamaktadır. Profesyonel bir tesisat hizmeti almak isteyenlerin yanında yer alarak her geçen gün müşteri sayısını artırmayı amaçlamakta, hizmet kalitesi ve ekonomik fiyatları ile rakiplerinden sıyrılmaktadır.

 

 Kaliteli hizmet uygun fiyat

 

            Sektörün en kaliteli hizmetini en ekonomik fiyatlarla sunan firmamız, gelecekte de aynı hizmet anlayışı ile çalışarak müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmayı hedeflemektedir. Her zaman yanınızda olan firmamız, en komplike tesisat sorunlarını en etkili, en hızlı ve en uygun fiyatlarla çözen sektörün lider firmasıdır.