logo
Çağrı Merkezi;
0555 009 0707
Çağrı Merkezi;
0545 579 0707

Obagöl Tıkanıklık Açma

Obagöl Tıkanıklık Açma


            Düzenli olarak kullanılan lavabolar ve tuvaletler zamanla değişik sebeplerden dolayı tıkanıklık meydana getirebilir. Çalışmalarımıza başlamadan önce tıkanıklığın oluşum sebebini araştırmaktayız. Alanya bölgesinin genelini tıkanıklık giderme konusunda kapsamı alanımıza aldığımız gibi çevre yaşam alanlarından olan Obagöl tıkanıklık açma çalışmalarımız konusunda özenli çalışmalar sergilediğimiz bölgeyi oluşturmaktadır. Tıkanıklık açma ve tüm tesisat sorunlarını teknolojik aletler kullanarak yapmaktayız. Teknolojiye yatırım yapmış bir kuruluş olarak bölgesel çalışmalarımızda öncelikle müşteri memnuniyetine öncelik vermekteyiz. Kullandığımız kameralı tıkanıklık açma cihazları duvarlarda, zemin döşemelerinde ve tüm gider mevcudu olan bölümlerde kırmadan kolaylıkla işlerimizi yapmamızı sağlar.

Kırmadan Hijyenik Ortam Yaratma


            Tıkanıklık açma konusunda en çok dikkat edilen konu pis su giderlerinin etrafa koku saçmadan bakteriyel atık bırakmadan sorunun giderilmesidir. Sorumluluk alanımız olan Obagöl tıkanıklık açma çalışmalarımızda görüntüleme cihazları kullanarak öncelikle tıkanıklığı tespit etmekteyiz. Bunu yaparken kullanmış olduğumuz kameralı görüntüleme sistemleri pis su giderlerinin içine gönderilerek tıkanıklık noktasal olarak tespit edilmektedir. Sonrasında modern cihazlar yardımı ile tıkanık açma robotuna uygun kırıcı, delici veya çekici aparatlar takılarak yüzey kırılmadan tıkanıklık boru içinde kolaylıkla çözülmektedir. Özellikle tuvalet giderleri banyo giderleri mutfak giderleri evlerin içinde hiç pislik çıkartmadan tıkanıklık bölgesel olarak bertaraf edilerek tazyikli su yardımı ile doğrudan ana gidere gönderilmektedir. Eğer tıkanıklık yağmur suyu veya inşaat kalıntılarından dolayı evin dışında bir alanda oluşmuş ise daha büyük boyutlu tıkanıklık açma robotları kullanmaktayız.

Kırma Ve Dökme Olmadan Tıkanıklık Açma


            Alanya bölgesinde firma olarak yaygınlaştırılmış tıkanıklık açma hizmetimizi daha titiz bir şekilde Obagöl tıkanıklık açma çalışmalarında uygulamaktayız. Tüm çalışmalarımız firma garantisi ile yapılırken kırma ve dökme olmadan tıkanıklık açma işlemi yapılmaktadır. Hassas dinleme cihazları su kaçağı sorunlarına çözüm üretirken yüksek çözünürlüklü görüntüleme cihazları banyo, tuvalet, mutfak giderlerinde oluşan bütün sıkıntıları noktasal çözüm üreterek çözmektedir. Firmamızın tıkanıklık açma konusunda profesyonelleşmiş elemanlarımız yapılan çağrılara 7/24 reaksiyon gösterme özelliğine sahiptir. Obagöl ‘ün en uzak noktalarına en uygun fiyat tarifeleri uygulanarak bu konuda müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Obagöl halkının ilk aramalarında yapılan servis kaydı bir sonraki tıkanıklık açma işlemlerine hız kazandırmaktadır.