logo
Çağrı Merkezi;
0555 009 0707
Çağrı Merkezi;
0545 579 0707

Hakkımızda


            Tesisat sektöründe öncü hizmetleri ile ön planda olan MGS Yapı firmamız, siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en hızlı hizmeti vermek amacı ile elinden geleni yapmaktadır. Geniş çaplı hizmet ağına sahip olan firmamız, tıkanıklık ve su kaçağı gibi tesisat sorunlarının tamamına profesyonel çözümler sağlar.

 

            Deneyimli kadromuz ve geniş servis ağı hizmetimiz ile müşterilerimize 7 / 24 sınırsız hizmet veriyoruz. Binalarınızda yaşadığınız her türlü sıhhi sorunlar için çekinmeden bizleri arayabilirsiniz. Alanya merkezde bulunan ofisimizden Avşallar, Okurcalar, Obagöl, Payallar, Konaklı, Kargıcak, Mahmutlar ve Kestel bölgelerine kesintisiz sıhhi tesisat hizmeti sağlıyoruz.

 Temiz su ihtiyacı ile atık suların tam olarak transferinin sağlık açısından öneminin farkında olan firmamız, gelişmiş olan ekonomilerin en temel ve değerli parçası olan sıhhi tesisat hizmetlerini sunmaktadır. Sıhhi tesisat alanında kazanmış olduğumuz yüksek deneyimlerimiz ve profesyonel hizmet anlayışımız ile müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutuyoruz.

 

            Sektörde lider konuma gelen firmamız dinamik, genç ve güler yüzlü personellerimiz ile sizlere memnun kalacağınız hizmetleri sağlar. Sürekli yenilikleri takip ederek gelişen teknolojinin bizlere verdiği imkânları bizler de sizlere sunuyoruz.

 

            Bütün tesisat problemlerinize çözüm ortağı olan ve olmaya da devam eden firmamız, her zaman kaliteli hizmet sağlamayı kendine ilke edinmiştir. Vizyonumuz doğrultusunda siz değerli müşterilerimize güven ve memnuniyet kaynağı olmaya devam edeceğiz.

 

            Tüm tesisat faaliyetlerini ortak bir hizmet alanı altına alan MGS Yapı firmamız bakım, tadilat, onarım ve güçlendirme işlemlerini de hizmetlerine dâhil ederek kaliteden ve konfordan asla ödün vermeyen hizmet anlayışı ile pratik ve kesin çözümler sunmaktadır. Çok yönlü bir çalışma prensibine sahip olan firmamız, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek alternatif uygulama seçeneklerini de hızlı dejenerasyon kullanarak hayata geçirmektedir. Tesisatlarınız ile yaşadığınız her türlü sorun için bizlere ulaşarak ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.