logo
Çağrı Merkezi;
0555 009 0707
Çağrı Merkezi;
0545 579 0707

Kestel Tıkanıklık Açma

Kestel Tıkanıklık Açma


            Tıkanıklık açma işlemleri, eski yöntemlerde evi harabeye dönüştürüyordu. Fayans kırarak kaçaklar bulunuyor ve tamir ediliyordu. Kestel tıkanıklık açma sektöründe hizmet veren firmamız son teknoloji cihazlarla kaçak bulma ve tamir etme işlemlerini profesyonel bir şekilde tamir etmektedir. Akustik özelliklere sahip cihazlarla kaçağın bulunduğu nokta tam isabet bulunmaktadır.

Profesyonel Hizmet


            Firmamız hayatınızı durduran tıkanıklık arızalarını yeni yöntemlerle kısa zamanda tamir etmektedir. Bakım ve onarım işlemlerinde tecrübeli elemanlarla çalışan firmamız, mutfak giderleri, lavabo giderleri, tuvalet giderleri ve logar giderleri konusunda uzmandır. Bu giderlerin tamir edilmesi için Kestel tıkanıklık açma sektöründe, firmamız, hızlı ve etkili çözümleri sizler için gerçekleştirmektedir. Yağmur gider sistemleri, lavabo giderleri, kanalizasyon giderleri, banyo giderleri ve diğer pis su gider sistemleri uzmanlık alanımıza girmektedir. Bu giderlerdeki kaçaklar pratik bir şekilde bulunmaktadır. Kaçak ve tıkanıklık konusunda bizi arayın, kısa zamanda çözüm üretelim.

Hızlı ve Etkili Çalışma


            Çalışma sistemi bakımından hızlı ve etkili çalışma yöntemlerine sahip olun konunun uzmanı firmamız bizi aramanızdan kısa bir süre sonra adresinize gelmektedir. Adresinize gelen ekiplerimiz takım çalışması ile hemen işe başlamaktadır ve kısa zamanda arızayı tespit etmektedir. Evinizi inşaat sahasına çevirmeden, Kestel tıkanıklık açma kategorisinde, sadece arızalı nokta kazılarak tamirat gerçekleşmektedir. Bütün gününüzü heba etmeden, iş akışınıza zarar vermeden tamir işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Pis su giderlerinin tıkanması hayatı felç eden bir arızadır. Bu nedenle bu konuda uzman olmayanlar hem evinizi harabeye dönüştürür, hem de tam anlamıyla tıkanıklığı ortadan kaldıramaz.

Tıkanıklık Sebepleri


            Pis su gider sistemlerinin tıkanmasının bazı nedenleri vardır. En başta gelen neden yabancı maddelerin logara atılmasıdır. Yani tuvalet ve klozet gibi yerlere çöp atılmasıdır. Suda erimeyen tuvalet kağıtları ve diğer suda erimeyen maddeler kısa zamanda logarın tıkanmasına neden olabilir. Eski logarların tıkanması da normal bir durumdur. Eski logarlarda pislikler zamanla sertleşir ve boruyu daraltır. Bu durumda logar hemen tıkanır. Logar kokmaya başlar. Miadı dolan logarların yenilenmesi hem kokuyu ortadan kaldırır, hem de tıkanıklık sorunlarını ortadan kaldırır. Günümüz teknolojisinin en son ürünü olan kameralı cihazlarla bu sorunları çözmek bizim için çok kolaydır.