logo
Çağrı Merkezi;
0555 009 0707
Çağrı Merkezi;
0545 579 0707

Mahmutlar Tıkanıklık Açma

Mahmutlar Tıkanıklık Açma


            Yaşam alanlarında kullanılan lavaboların ve tuvalet giderlerinin tıkanma sebeplerinin başında erimeyen veya zamanla katılaşan maddeler gelmektedir. Firma olarak kullandığımız tıkanıklık açma cihazları son teknoloji ürünleridir. Borulara zarar vermeden kolaylıkla tıkanıklık giderilmektedir. Sorumluluk alanımız olan Mahmutlar tıkanıklık açma konusunda en çok ehemmiyet verdiğimiz bölgedir. Bu bölgede tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, pimaş boru tıkanıklığı, kanalizasyon tıkanıklığı işlemlerini titizlikle yapmaktayız. Bunun yanında logar tıkanıklığı açma, tıkalı gider açma, banyo gider tıkanıklığı açma gibi konularda uzman personellerimiz teknolojik aletleri ile hizmet vermektedir.

Kokusuz Hijyenik Tıkanıklık Açma


            Evlerde özellikle oluşan tuvalet tıkanıklarında kalifiye elemanlar sayesinde müşterilerimize koku hissettirmeden tıkanıklık açma işlemini yapmaktayız. Kullandıkları teçhizatlar tuvalet giderlerinde nokta tespiti yaparak tıkanıklık oluşan bölgeyi kısa sürede ortadan kaldırmaktadır. Bunun için kullandıkları kameralı görüntüleme cihazları klozet ağzından içeriğe gönderilerek tıkanıklık oluşan bölgeyi görüntüler. En yoğun olduğumuz çalışma alanımız Mahmutlar tıkanıklık açma cihazları konusunda en kaliteli elemanların faaliyet gösterdiği noktalardandır. Kullandıkları cihazlar boru dışına herhangi bir pislik çıkartmadan tıkanan bölgeyi kırarak eriterek veya delerek ortadan kaldırması kapalı alanlarda istenmeyen koku oluşumlarını engellemektedir. Özellikle tuvalet giderlerinde banyo ve mutfak giderlerinde pimaş boruların kullanılması hassas çalışmalar yapmamıza sebep olmaktadır. Çünkü sivri uçlu aparatlar pimaş borulara uygunsuz kullanımlarda zarar verebilecektir. Fakat kalifiye elemanlarımız bu konudaki titiz çalışmaları sayesinde pimaş boruların içene zarar vermeden en kısa sürede sorunu çözmektedir.

Sorunsuz Tıkanıklık Açma


            Firma olarak en kaliteli elemanlar ve en modern cihazlar kullanılarak sorunsuz tıkanıklık açma konusunda çalışma alanımız olan Mahmutlar tıkanıklık açma hizmetlerini sorunsuz bir şekilde halletmekteyiz. Tıkanıklık açma denildiği zaman mutfak, banyo ve lavabo tıkanıklığı akla gelmektedir. Fakat biz sadece bu konuda sınırlı kalmayan hizmetlerimizi su kaçağı tespiti ve petek temizliği konusunda da titiz bir şekilde yürütmekteyiz. Özellikle petek temizliği konusunda gider tıkanıklığı açama işlemlerinde uygulanan görüntüleme cihazlarını kullanarak garantili işler yapmaktayız. Su etkisi ile oluşan kireçlenmeler sonucunda su tesisatlarında ve petek tesisatlarında oluşan tıkanıklıklar kırılmadan herhangi bir hasar oluşmadan sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Kalifiye elemanlarımız Mahmutlar halkının 7/24 hizmetinde olacak şeklide çalışmaktadır.