logo
Çağrı Merkezi;
0555 009 0707
Çağrı Merkezi;
0545 579 0707

Payallar Tıkanıklık Açma

Payallar Tıkanıklık Açma


            Tıkanıklıklar ve su kaçakları ev hayatını ve ofis hayatını bir anda durdurmaktadır. Bu işler için hızlı ve etkili çalışan ekipler her zaman için tercih edilmektedir. Günümüz teknolojisinin en son ürünleri içerisinde yer alan ve oldukça başarılı çözümler üreten tıkanıklık açma cihazları, Payallar tıkanıklık açma kategorisinde hizmet veren firmamız tarafından kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Tıkanıklık tespitinde etkili hizmet anlayışını benimseyen firmamız, özel cihazlarla tıkanıklığı nokta atışı ile bulmaktadır. Nokta atış ile gerçekleştirilen tıkanıklık tespiti ile kazılacak nokta tam olarak bulunmaktadır. Kazılacak noktaların tam olarak bulunmasından sonra, fayans veya duvarlar gereksiz yere kazılmamaktadır.

7/24 Hizmet


            Günün her saatinde hizmet vererek sizi logar tıkanıklığı sorunlarından kısa zamanda kurtaran ekiplerimiz ‘acil’ olarak müdahale edebilmektedir. Mesai kavramı dışında hareket ederek müşterilerimizin memnuniyetini tercih eden firmamız, özel akustik cihazlarla tıkanıklık bulma işlemlerini çok kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. Mutfak, banyo, tuvalet, hamam ve yağmur gideri gibi birçok yerin pis su gider sorunları bizim uzmanlık alanımızdır. Apartmanlarda sorun olmaya başlayan eski pis su giderleri konusunda da sizin için güncel çözümler öneriyoruz. Teknik özellikleriyle mükemmel çözüm sistemlerini geliştiren konunun uzman firmamız, Payallar tıkanıklık açma sektöründe birinci sınıf çözüm yöntemlerini sizler için geliştirmektedir.

Güncel Çözüm Yöntemleri


            Yeni çıkan tıkanıklık açma cihazlarını takip eden firmamız, yeni çıkan ve etkili olan tıkanıklık açma yöntemlerini de takip etmektedir. Etkili çözüm yöntemlerini çalışma sistemi haline getiren firmamız, her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmektedir. Wc tıkanıklığı gibi gün akışınızı durduran istenmeyen olaylar, acil olarak çözüme kavuşturulmaktadır. Duşakabin tıkanıklıkları, lavabo tıkanıklıkları ve diğer pis su gider tıkanıklıkları, son çıkan ve etkili olan cihazlarla açılmaktadır. Payallar tıkanıklık açma işlemlerinde çözüm yöntemi olarak tercih edilen yöntemler, evinizde gereksiz hasara yol açmamaktadır. Tıkanıklığın ve kaçağın olduğu noktayı bulan elemanlarımız, tam kaçağın olduğu yeri kazmaktadır. Kaçağın olduğu yerin kazılmasıyla tıkanıklık problemi zararsız bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Tuvalete ve klozete çöp atmak, pis su giderlerinin tıkanmasında birinci derecede rol oynar. Ayrıca çok eski logarlar da kendiliğinden tıkanmaya başlar. Bu gibi durumlarda bizi arayın etkili çözümler sizler için geliştirelim.