logo
Çağrı Merkezi;
0555 009 0707
Çağrı Merkezi;
0545 579 0707

Misyonumuz           Deneyimli kadrosu ve son sistem ekipmanları ile mutfak, lavabo, tuvalet, pimaş, kanalizasyon, logar ve yağmur gideri tıkanıklığı tespiti yapan ve sorunları profesyonel çözümler üreterek en etkili şekilde sonlandıran MGS Yapı, 7/24 verdiği hizmetlerle daima müşteri memnuniyeti sağlayan kaliteli ve güvenilir bir firmadır.

 

 Son teknoloji ekipman deneyimli kadro

 

            Teknolojiyi kullanarak kameralı su kaçağı tespiti yapıyor, kırmadan dökmeden nokta atışı ile sorunları hallediyoruz. Amacımız müşterilerimizin mağduriyetini hangi saatte olursa olsun gidermek ve yaşam kalitesini yükseltmektir. Son derece can sıkıcı olan su kaçağı ve gider tıkanıklığında kesin çözümler üreterek minimum maliyetle maksimum verimlilik sunan firmamız, kazandığı deneyim, bilgi ve tecrübe ile müşterilerine en hızlı cevap veren kurumsal bir firmadır.

 

 Kaliteli hizmet maksimum müşteri memnuniyeti

 

            İşinin ehli ekibi ile su sızıntısı bulma ve tıkanıklık açma konusunda en kaliteli hizmeti en etkili ve en pratik şekilde sunan firmamız, bina içi ve dışı verdiği hizmetlerle daima müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Güçlü referanslara sahip bir firma olarak adını duyurmakta, aldığı her işi başarı ile sonuçlandırarak güven kazanmaktadır. Sıradan ustaların ucuz hizmetlerinin verdiği zararın maliyetine göre, son derece ekonomik fiyatlarla hizmet sunarak işine gösterdiği hassasiyeti verdiği hizmet kalitesi ile ortaya koymaktadır.

 

            Alanında deneyimli ve sürekli kendini geliştiren ekibi, gelişen teknolojiyi yakından takip eden çalışma sistemi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti ile daima geleceğe bakan firmamız, sektörün ilk tercihleri arasında yer almanın haklı gururunu yaşamaktadır.